Sdílet

Tweet

Pohled na hraní Settlers online v ukázkovém videu


The Settlers již od svého prvopočátku stavěli na odlišných základech, než jiné budovatelské strategie. A online verze této hry jde ve šlépějích nejslavnější éry po všech stránkách. S tohoto důvodu tato hra nemusí sednout úplně každému. Přeci jen pokud je někdo zvyklí na rychlejší tempo jiných strategii, tak se při pozvolnějším budovaní ekonomiky v Settlers může brzo začít nudit. V této hře je totiž nejprve potřeba vybudovat dostatečné zázemí na svém domovském ostrově a teprve až potom začít podnikat výpady na další ostrovy v rámci expedic. Ve snaze udělat si obrázek, co od hry očekávat snad pomůže toto ingame video zachycující denní rutinu při cestě k vrcholu.

World of Warplanes

Wargaming nám ve World of Warplanes nabízí příležitost usednout do kokpitu letadla a stát se metály ověšeným vzdušným esem. K dispozici máme desítky strojů v nichž změříme síly s dalšími hráči nad historicky věrnými lokacemi.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.