Sdílet

Tweet

Zahraj si zdarma Settlers online


Pamětníky dozajista potěší, že se své předělávky do online podoby dočkala i tato kultovní hra. Settlers jsou natolik originální, že obdobně laděný kousek jen tak někde nenajdeme. O to radostnější zprávou bylo vypuštění prohlížečové hry, jíž lze hrát zdarma a jedinou podmínkou je mít v počítači nainstalovaný Adobe Flash player. Obdobně snadné je i vytvoření nového účtu. Na úvodní stránce stačí vyplnit herní jméno, emailovou adresu, přihlašovací heslo, věk a odsouhlasit obchodní podmínky. Pak již stačí kliknout na Hrát nyní a pustit se do provázaného světa Settlers online.

World of Warplanes

Wargaming nám ve World of Warplanes nabízí příležitost usednout do kokpitu letadla a stát se metály ověšeným vzdušným esem. K dispozici máme desítky strojů v nichž změříme síly s dalšími hráči nad historicky věrnými lokacemi.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.